TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zo’n 25 jaar geleden overleed de eerste grote liefde van Connie Palmen: Ischa Meijer. Na zijn dood schreef ze de roman I.M., die inmiddels is verfilmd en in première gaat tijdens het Nederlands Film Festival. Wende Snijders en Ramsey Nasr spelen de hoofdrollen.
In I.M. wordt de stoere, provinciale schrijfster Connie Palmen (Wende Snijders) op 36-jarige leeftijd voor het eerst verliefd. Ze valt als een blok voor de joodse, door oorlogstrauma’s getergde, maar briljante en grappige journalist en schrijver Ischa Meijer (Ramsey Nasr), die zich op 47-jarige leeftijd voor het eerst overgeeft aan de liefde.
Een heftige romance volgt, maar dan overlijdt Ischa Meijer plotseling aan een hartinfarct. Connie Palmen besloot na zijn overlijden de roman I.M. te schrijven, dat naar eigen zeggen 'een wervelende road novel is en zowel een openhartige autobiografie als een strak gecomponeerde roman'.
Drie gedachtes na het kijken van de docuserie Summer: Picture perfect
De vierdelige dramaserie, die zich afspeelt in Nederland en Amerika in de periode 1991-1995, is geregisseerd door Michiel van Erp. Van Erp kreeg eerder negen Gouden Kalf-nominaties voor zijn film Niemand in de stad. Scenarioschrijver Hugo Heinen schreef eerder het scenario voor Knielen op een bed violen en Tonio.
De wereldpremière van I.M vindt plaats op zondag 27 september tijdens NFF. Later dit jaar is de dramaserie te zien bij AVROTROS. Bekijk hieronder de trailer:
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier