TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zo’n 25 jaar geleden overleed de eerste grote liefde van Connie Palmen: Ischa Meijer. Na zijn dood schreef ze de roman I.M., die inmiddels is verfilmd en in première gaat tijdens het Nederlands Film Festival. Wende Snijders en Ramsey Nasr spelen de hoofdrollen.
In I.M. wordt de stoere, provinciale schrijfster Connie Palmen (Wende Snijders) op 36-jarige leeftijd voor het eerst verliefd. Ze valt als een blok voor de joodse, door oorlogstrauma’s getergde, maar briljante en grappige journalist en schrijver Ischa Meijer (Ramsey Nasr), die zich op 47-jarige leeftijd voor het eerst overgeeft aan de liefde.
Een heftige romance volgt, maar dan overlijdt Ischa Meijer plotseling aan een hartinfarct. Connie Palmen besloot na zijn overlijden de roman I.M. te schrijven, dat naar eigen zeggen 'een wervelende road novel is en zowel een openhartige autobiografie als een strak gecomponeerde roman'.
Drie gedachtes na het kijken van de docuserie Summer: Picture perfect
De vierdelige dramaserie, die zich afspeelt in Nederland en Amerika in de periode 1991-1995, is geregisseerd door Michiel van Erp. Van Erp kreeg eerder negen Gouden Kalf-nominaties voor zijn film Niemand in de stad. Scenarioschrijver Hugo Heinen schreef eerder het scenario voor Knielen op een bed violen en Tonio.
De wereldpremière van I.M vindt plaats op zondag 27 september tijdens NFF. Later dit jaar is de dramaserie te zien bij AVROTROS. Bekijk hieronder de trailer:
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'