TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De laatste aflevering van dit seizoen van Goede tijden slechte tijden is deze week al uitgezonden, weken eerder dan normaal. Door de coronamaatregelen kon de cast eerder dit jaar niet meer filmen en werd een gewone 'weekafsluiter' onverhoopt de normaal zo spannende zomercliffhanger.
Marieke Elsinga noemt Rob Goossens 'zuur' in RTL Boulevard
De cast heeft inmiddels weer veel zin om te gaan werken. Samen maakten ze alvast een video voor Instagram, maar bleven daarbij wonderwel allemaal in hun eigen huis. Of tuin. Of stand, zoals in het geval van Johnny Kraaijkamp jr. Eerder werd al bekend dat de opnames in juni worden hervat, dus heel lang hoeven ze niet meer te wachten.
Bekijk de video hieronder:
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws