TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het begon allemaal onschuldig genoeg: het was wat frisjes, reden voor Martien en Maxime om de houtkachels aan te steken zodat hun gasten er warmpjes bij zitten.
Helaas liep het minder soepeltjes dan gepland. Na wat gepruts en gepriegel waren de kachels aan, maar al snel stond de eetkamer blauw van de rook. Het probleem bleek minder onschuldig dan verwacht: in een mum van tijd breidde de verstikkende dampen zich uit over het hele kasteel.
Daardoor sloeg de paniek pas echt toe. Iedereen moest zo snel mogelijk naar buiten, waar de immer koelbloedige Erica al klaarstond om de Franse hulpdiensten te bellen, als ze zich tenminste het alarmnummer kan herinneren. Maxime heeft grotere problemen: de kleine Claire blijkt onvindbaar.
Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'