TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Als je in Rio de Janeiro bent, kan je het Braziliaanse carnaval natuurlijk niet overslaan. Willibrord Frequin grijpt zijn kans en loopt in Beter laat dan nooit met Barrie Stevens en Katja Schuurman mee in de grote parade. Wat je nog meer ziet op dinsdag 9 juni 2020? Je leest het hier in de tv-tips.
Willibrord Frequin, Barrie Stevens, Gerard Cox en Peter Faber zijn nog altijd in Rio de Janeiro, waar ze samen met reisleider Katja Schuurman genieten van het Braziliaanse carnaval. Voor Willibrord komt een droom uit als hij samen met Katja en Barrie verkleed en wel opgaat in de kolkende mensenmassa. Peter en Gerard hebben hun eigen onvergetelijke avontuur: ze gaan voor het eerst van hun leven parasailen.
Beter laat dan nooit zie je om 20:30 uur op RTL4
Antonio Marcos van der P. en Enise Merve B. werden in februari 2014 bekend als de Nederlandse Bonnie en Clyde. Het koppel pleegde meerdere misdrijven in Nederland en wist lang uit handen van de politie te blijven. In Misdaadcollege spreken de mensen die vanuit politie en justitie betrokken waren bij het onderzoek.
Misdaadcollege zie je om 21:25 uur bij NPO1
GGD is platgebeld sinds iedereen zich kan laten testen
In deze aflevering van Nurses verzwijgt Molly de bijzonderheden van een van de patiënten voor Keon. Wolf realiseert zich dat hij de financiële problemen niet meer kan negeren. De druk is zo hoog dat hij overweegt om vergaande maatregelen te nemen. Alleen zitten daar behoorlijke consequenties aan vast.
Nurses zie je om 21:30 uur op NET5
Tiener Josh weegt 130 kilo en heeft een voorliefde voor fastfood en snoep. In Jouw schuld dat ik dik ben gaat hij het gevecht aan met zijn overgewicht. Hij doet dit niet alleen, maar samen met zijn vader Charlie en moeder Tracie. Die hij overigens ook de schuld geeft van zijn 130 kilo.
Jouw schuld dat ik dik ben zie je om 21:45 uur op NPO3
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)