TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Maurice Wijnen heeft het niet zo met Angela de Jong. De tv-recensente maakt tijdens haar tv-optredens een nogal arrogante indruk, deelt hij op Twitter.
"Het is zo dat Angela de Jong af en toe best de waarheid schrijft", begint Wijnen, die een tijd lang showbizzdeskundige was bij Shownieuws. "Maar ze verpest het met haar totaal zelfingenomen, pedante tv-optredens."
Volgens Wijnen heeft De Jong minder in haar mars dan dat ze doet overkomen. "Prima dat ze kritisch is maar heeft ze ooit zelf op een leeg vel papier is waarlijk origineels bedacht? Beste stuurlui…"
Het is zo dat Angela de Jong af en toe best de waarheid schrijft. Maar ze verpest het met haar totaal zelfingenomen, pedante TV optredens. Prima dat ze kritisch is maar heeft ze ooit zelf op een leeg vel papier iets waarlijk origineels bedacht? Beste stuurlui... #Op1npo — Maurice Wijnen (@mauricewijnen) September 10, 2020
Fred van Leer, die allesbehalve een fan is van De Jong, reageert als snel op de post met: "Amen." De stylist is waarschijnlijk nog steeds kwaad omdat Angela hem een ‘uitgekauwd type’ noemde in een van haar columns.
Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën
06:47Vanavond op TV: Strijders, Prijzenjacht, Batman Begins
12:49Ongeloof in Make Up Your Mind na onthulling: 'Ik was zó overtuigd'