TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zanger René Froger kon donderdag op een hoop kritiek rekenen toen hij in Shownieuws uitsprak dat door de coronacrisis "artiesten het hardst getroffen zijn van iedereen". Ook de opmerking dat je als artiest geen ander werk kan doen, schoot velen in het verkeerde keelgat.
"Er is gewoon niks weet je", zei hij in het programma. "En een artiest is niet iemand die morgen bij een boer kan gaan werken ofzo. Je hebt een specifiek beroep en daar heb je allemaal een opleiding voor genoten. Een artiest kan niet zonder publiek.”
Op Twitter was René trending topic en ook vrijdag bleef heel Nederland over hem praten. In RTL Boulevard gaf de zanger een toelichting, waarin hij het heeft over 'de hele evenementenbusiness'. "Persoonlijk zeur ik niet, maar er zijn wel een heleboel artiesten in Nederland die het gewoon vreselijk moeilijk hebben op dit moment", verklaarde hij.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje