TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De drie overgebleven amateurdirigenten gaan ieder weer met twee stukken aan het werk in Maestro. Het thema is deze keer 'Reis om de wereld' en voert de kijkers mee naar Argentinië, Amerika, Frankrijk, Italië, Oostenrijk en Rusland.
Zo zal het orkest de Weense wals 'An der schönen blauen Donau' spelen, een werk van Johann Strauss jr. Dit groeide in de tweede helft van de negentiende eeuw uit tot het meest gespeelde stuk in Oostenrijk. Nog steeds is de wals vaak te horen; de Wiener Philharmoniker sluit het nieuwjaarsconcert er traditioneel mee af. Ook onze eigen André Rieu brengt het stuk vaak ten gehore. Een Amerikaans werk in deze aflevering is 'Stars and stripes forever' uit 1896 van John Philip Sousa. Het is de nationale mars van de Verenigde Staten.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?