TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De drie overgebleven amateurdirigenten gaan ieder weer met twee stukken aan het werk in Maestro. Het thema is deze keer 'Reis om de wereld' en voert de kijkers mee naar Argentinië, Amerika, Frankrijk, Italië, Oostenrijk en Rusland.
Zo zal het orkest de Weense wals 'An der schönen blauen Donau' spelen, een werk van Johann Strauss jr. Dit groeide in de tweede helft van de negentiende eeuw uit tot het meest gespeelde stuk in Oostenrijk. Nog steeds is de wals vaak te horen; de Wiener Philharmoniker sluit het nieuwjaarsconcert er traditioneel mee af. Ook onze eigen André Rieu brengt het stuk vaak ten gehore. Een Amerikaans werk in deze aflevering is 'Stars and stripes forever' uit 1896 van John Philip Sousa. Het is de nationale mars van de Verenigde Staten.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4
19:57Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd
15:23Ook bezuinigingen bij de NOS: deze tv-programma's sneuvelen