TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na vijf seizoenen Reizen Waes in het buitenland is Nederland aan de beurt. Amsterdam, Rotterdam en Maastricht kennen Tom Waes en de rest van Vlaanderen onderhand wel, dus ontdekt hij liever de voor hem onbekendere plekken. Zoals Urk, de Achterhoek en de Waddeneilanden, waar hij kennismaakt met het fenomeen wadlopen.
Een BN'er-safari in het Gooi leverde Waes vooral een amusant verhaal op. Tijdens de toer belde hij aan bij een gegeneerde Linda de Mol, die hem via de intercom vertelde dat ze naakt en ingeolied klaarstond om de massagetafel op te gaan. Waes blijft eerst nog even onder de rivieren. Hij kijkt zijn ogen uit bij de Oosterscheldekering in Zeeland en ontmoet de 94-jarige Betsie. Zij kan zich de Watersnoodramp van 1953 nog goed herinneren.
Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'
13:51Anouk en Diederik maken de tongen nu écht los in vooruitblik van De Bondgenoten
10:07Dit programma komt in plaats van MAX Vakantieman op NPO 1
07:52De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'