TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na vijf seizoenen Reizen Waes in het buitenland is Nederland aan de beurt. Amsterdam, Rotterdam en Maastricht kennen Tom Waes en de rest van Vlaanderen onderhand wel, dus ontdekt hij liever de voor hem onbekendere plekken. Zoals Urk, de Achterhoek en de Waddeneilanden, waar hij kennismaakt met het fenomeen wadlopen.
Een BN'er-safari in het Gooi leverde Waes vooral een amusant verhaal op. Tijdens de toer belde hij aan bij een gegeneerde Linda de Mol, die hem via de intercom vertelde dat ze naakt en ingeolied klaarstond om de massagetafel op te gaan. Waes blijft eerst nog even onder de rivieren. Hij kijkt zijn ogen uit bij de Oosterscheldekering in Zeeland en ontmoet de 94-jarige Betsie. Zij kan zich de Watersnoodramp van 1953 nog goed herinneren.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis