TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Villa Expertcare verblijven ernstig zieke kinderen die in veel gevallen 24 uur per dag intensieve zorg nodig hebben. De medewerkers doen eralles aan om ervoor te zorgen dat de kinderen zich thuis voelen en de optimale zorg krijgen. In deze aflevering van Five days inside verblijft Natasja Froger vijf dagen in het huis. Ze spreekt met de kinderen, van wie de meesten permanent in Villa Expertcare wonen.
Uiteraard wil ze ook van hun ouders weten hoe zij met de situatie omgaan. Hoe zwaar moet het voor ze zijn dat hun kinderen niet thuis kunnen wonen? Verder spreken medewerkers openhartig over hun band met de kinderen, hoe intensief het werk is en over de voldoening die ze eruit halen. De verschillende verhalen maken een diepe indruk op Froger.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis