TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Villa Expertcare verblijven ernstig zieke kinderen die in veel gevallen 24 uur per dag intensieve zorg nodig hebben. De medewerkers doen eralles aan om ervoor te zorgen dat de kinderen zich thuis voelen en de optimale zorg krijgen. In deze aflevering van Five days inside verblijft Natasja Froger vijf dagen in het huis. Ze spreekt met de kinderen, van wie de meesten permanent in Villa Expertcare wonen.
Uiteraard wil ze ook van hun ouders weten hoe zij met de situatie omgaan. Hoe zwaar moet het voor ze zijn dat hun kinderen niet thuis kunnen wonen? Verder spreken medewerkers openhartig over hun band met de kinderen, hoe intensief het werk is en over de voldoening die ze eruit halen. De verschillende verhalen maken een diepe indruk op Froger.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten