TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Villa Expertcare verblijven ernstig zieke kinderen die in veel gevallen 24 uur per dag intensieve zorg nodig hebben. De medewerkers doen eralles aan om ervoor te zorgen dat de kinderen zich thuis voelen en de optimale zorg krijgen. In deze aflevering van Five days inside verblijft Natasja Froger vijf dagen in het huis. Ze spreekt met de kinderen, van wie de meesten permanent in Villa Expertcare wonen.
Uiteraard wil ze ook van hun ouders weten hoe zij met de situatie omgaan. Hoe zwaar moet het voor ze zijn dat hun kinderen niet thuis kunnen wonen? Verder spreken medewerkers openhartig over hun band met de kinderen, hoe intensief het werk is en over de voldoening die ze eruit halen. De verschillende verhalen maken een diepe indruk op Froger.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'