TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Stef Bos ontmoet in dit tweede seizoen van Serenade van Stef mensen die door uiteenlopende omstandigheden een bijzonder thuis hebben. De 60-jarige zanger voert niet alleen gesprekken over hun leven, maar zingt ook een lied voor hen. Zoals bijvoorbeeld voor de 23-jarige Jarno die na veel omzwervingen in instellingen nu woont op een klein bootje zonder vaste ligplaats.
Ook gaat hij langs bij René en Marieke die als gastouders onderdak bieden aan vluchtelingen. “Een thuis is meer dan een huis met vier muren”, zegt Bos over deze nieuwe reeks. “Ik pendel zelf heen en weer tussen verschillende plekken. Ik woon afwisselend in België en Kaapstad. Zo is mijn leven gelopen. Maar ik vraag me ook steeds vaker af: waar ben ik nu echt geworteld? Waar voel ik mij thuis?”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten