TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys) zijn bij de rijkswacht in een chaotische wereld beland waar corruptie en normvervaging aan de orde van de dag zijn.
In 1985 springt Franky in de bres voor zijn baas, adjudant Philippe Debels (Titus De Voogdt), door zijn racistische gedrag in een lastig parket komt. Hiermee wint hij Debels’ vertrouwen, die hem introduceert bij Group G. Deze organisatie van agenten met extreemrechtse sympathieën kan ongehinderd gedijen binnen de rijkswacht.
Ook deze tweede aflevering van 1985 is weer een mix van pure fictie, historische gebeurtenissen en personages die losjes zijn gebaseerd op echte mensen. Ook Group G heeft echt bestaan. Volgens sommigen had de schimmige club banden met de Bende van Nijvel.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen