TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys) zijn bij de rijkswacht in een chaotische wereld beland waar corruptie en normvervaging aan de orde van de dag zijn.
In 1985 springt Franky in de bres voor zijn baas, adjudant Philippe Debels (Titus De Voogdt), door zijn racistische gedrag in een lastig parket komt. Hiermee wint hij Debels’ vertrouwen, die hem introduceert bij Group G. Deze organisatie van agenten met extreemrechtse sympathieën kan ongehinderd gedijen binnen de rijkswacht.
Ook deze tweede aflevering van 1985 is weer een mix van pure fictie, historische gebeurtenissen en personages die losjes zijn gebaseerd op echte mensen. Ook Group G heeft echt bestaan. Volgens sommigen had de schimmige club banden met de Bende van Nijvel.
Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'