TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys) zijn bij de rijkswacht in een chaotische wereld beland waar corruptie en normvervaging aan de orde van de dag zijn.
In 1985 springt Franky in de bres voor zijn baas, adjudant Philippe Debels (Titus De Voogdt), door zijn racistische gedrag in een lastig parket komt. Hiermee wint hij Debels’ vertrouwen, die hem introduceert bij Group G. Deze organisatie van agenten met extreemrechtse sympathieën kan ongehinderd gedijen binnen de rijkswacht.
Ook deze tweede aflevering van 1985 is weer een mix van pure fictie, historische gebeurtenissen en personages die losjes zijn gebaseerd op echte mensen. Ook Group G heeft echt bestaan. Volgens sommigen had de schimmige club banden met de Bende van Nijvel.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje