TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys) zijn bij de rijkswacht in een chaotische wereld beland waar corruptie en normvervaging aan de orde van de dag zijn.
In 1985 springt Franky in de bres voor zijn baas, adjudant Philippe Debels (Titus De Voogdt), door zijn racistische gedrag in een lastig parket komt. Hiermee wint hij Debels’ vertrouwen, die hem introduceert bij Group G. Deze organisatie van agenten met extreemrechtse sympathieën kan ongehinderd gedijen binnen de rijkswacht.
Ook deze tweede aflevering van 1985 is weer een mix van pure fictie, historische gebeurtenissen en personages die losjes zijn gebaseerd op echte mensen. Ook Group G heeft echt bestaan. Volgens sommigen had de schimmige club banden met de Bende van Nijvel.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!
10:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
09:58Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis