TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys) zijn bij de rijkswacht in een chaotische wereld beland waar corruptie en normvervaging aan de orde van de dag zijn.
In 1985 springt Franky in de bres voor zijn baas, adjudant Philippe Debels (Titus De Voogdt), door zijn racistische gedrag in een lastig parket komt. Hiermee wint hij Debels’ vertrouwen, die hem introduceert bij Group G. Deze organisatie van agenten met extreemrechtse sympathieën kan ongehinderd gedijen binnen de rijkswacht.
Ook deze tweede aflevering van 1985 is weer een mix van pure fictie, historische gebeurtenissen en personages die losjes zijn gebaseerd op echte mensen. Ook Group G heeft echt bestaan. Volgens sommigen had de schimmige club banden met de Bende van Nijvel.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij