TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Begin jaren 80 verkeerde het Belgische politieapparaat in crisis. Een commandant van de drugsdienst van de Rijkswacht liep tegen de lamp toen hij drugs probeerde door te verkopen. Rond dezelfde tijd maakte de Bende van Nijvel het land onveilig met bloederige roofovervallen op supermarkten. De Vlaamse misdaadserie 1985 combineert gebeurtenissen en personages uit deze periode met fictieve elementen.
Centraal staan de jonge vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys), die in de eerste aflevering in dienst treden bij de Rijkswacht. Daarnaast volgt de serie Franky's zus Vicky (Mona Mina Leon), een rechtenstudente die de carrièrekeuze van de jongens scherp veroordeelt. Franky raakt bevriend met een agent die het niet zo nauw neemt met de regels.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel