TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Begin jaren 80 verkeerde het Belgische politieapparaat in crisis. Een commandant van de drugsdienst van de Rijkswacht liep tegen de lamp toen hij drugs probeerde door te verkopen. Rond dezelfde tijd maakte de Bende van Nijvel het land onveilig met bloederige roofovervallen op supermarkten. De Vlaamse misdaadserie 1985 combineert gebeurtenissen en personages uit deze periode met fictieve elementen.
Centraal staan de jonge vrienden Marc en Franky (Tijmen Govaerts en Aimé Claeys), die in de eerste aflevering in dienst treden bij de Rijkswacht. Daarnaast volgt de serie Franky's zus Vicky (Mona Mina Leon), een rechtenstudente die de carrièrekeuze van de jongens scherp veroordeelt. Franky raakt bevriend met een agent die het niet zo nauw neemt met de regels.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando