TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Binnenkort zijn we weer een nieuwe serie rijker. Actrice Eva Crutzen, onder andere bekend van Promenade en Tropenjaren, heeft namelijk samen met de NPO een serie ontwikkeld.
De serie heeft de naam Bodem en het wordt volgens Blue Circle Casting een komische dramaserie. Dat Eva erg creatief is blijkt wel weer, want de serie komt van haar hand en naast dat ze de boel zelf regisseert speelt ze ook nog eens de hoofdrol.
De opnames voor Bodem zijn op dit moment nog in volle gang en in het bericht van Blue Circle Casting is de te lezen dat ze nog figuranten zoeken voor verschillende rollen.
Eva was de afgelopen maanden nog te zien in de nieuwe serie Tropenjaren, samen met Jelka van Houten en Henry van Loon. Ook was ze dit seizoen in Boerderij van Dorst te zien, waar ze te gast was met Hans Klok.
Wanneer Bodem precies te zien zal zijn is nog niet bekend, wel is te lezen dat de serie bij BNNVARA uitgezonden gaat worden.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media