TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Binnenkort zijn we weer een nieuwe serie rijker. Actrice Eva Crutzen, onder andere bekend van Promenade en Tropenjaren, heeft namelijk samen met de NPO een serie ontwikkeld.
De serie heeft de naam Bodem en het wordt volgens Blue Circle Casting een komische dramaserie. Dat Eva erg creatief is blijkt wel weer, want de serie komt van haar hand en naast dat ze de boel zelf regisseert speelt ze ook nog eens de hoofdrol.
De opnames voor Bodem zijn op dit moment nog in volle gang en in het bericht van Blue Circle Casting is de te lezen dat ze nog figuranten zoeken voor verschillende rollen.
Eva was de afgelopen maanden nog te zien in de nieuwe serie Tropenjaren, samen met Jelka van Houten en Henry van Loon. Ook was ze dit seizoen in Boerderij van Dorst te zien, waar ze te gast was met Hans Klok.
Wanneer Bodem precies te zien zal zijn is nog niet bekend, wel is te lezen dat de serie bij BNNVARA uitgezonden gaat worden.
Partnerbijdrage
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier