TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Binnenkort zijn we weer een nieuwe serie rijker. Actrice Eva Crutzen, onder andere bekend van Promenade en Tropenjaren, heeft namelijk samen met de NPO een serie ontwikkeld.
De serie heeft de naam Bodem en het wordt volgens Blue Circle Casting een komische dramaserie. Dat Eva erg creatief is blijkt wel weer, want de serie komt van haar hand en naast dat ze de boel zelf regisseert speelt ze ook nog eens de hoofdrol.
De opnames voor Bodem zijn op dit moment nog in volle gang en in het bericht van Blue Circle Casting is de te lezen dat ze nog figuranten zoeken voor verschillende rollen.
Eva was de afgelopen maanden nog te zien in de nieuwe serie Tropenjaren, samen met Jelka van Houten en Henry van Loon. Ook was ze dit seizoen in Boerderij van Dorst te zien, waar ze te gast was met Hans Klok.
Wanneer Bodem precies te zien zal zijn is nog niet bekend, wel is te lezen dat de serie bij BNNVARA uitgezonden gaat worden.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025