TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rikkie (Alex Hendrickx) heeft het zwaar: het huwelijk van zijn ouders is geklapt door de seksverslaving van zijn vader en zijn eigen relatie was ook geen succes. Op het moment dat hij ging samenwonen met zijn vriend ging het stel uit elkaar omdat het allemaal te snel ging. En dan zijn er ook nog zijn teamgenoten die flauwe grappen over hem maken omdat hij homo is.
Dat laatste is hij nu zo zat dat hij actie onderneemt: hij vraagt bij de KNVB dispensatie aan om in een vrouwenelftal te mogen spelen. Dat brengt Jeffrey (Tom van Kalmthout) op een bijzonder idee.
Alex Hendrickx is geen onbekende voor de makers: hij speelde al in de gelijknamige musical. Verder timmert hij aan de weg in de tv-wereld met rollen in onder meer Flikken Maastricht en Dertigers.
Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'