TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rikkie (Alex Hendrickx) heeft het zwaar: het huwelijk van zijn ouders is geklapt door de seksverslaving van zijn vader en zijn eigen relatie was ook geen succes. Op het moment dat hij ging samenwonen met zijn vriend ging het stel uit elkaar omdat het allemaal te snel ging. En dan zijn er ook nog zijn teamgenoten die flauwe grappen over hem maken omdat hij homo is.
Dat laatste is hij nu zo zat dat hij actie onderneemt: hij vraagt bij de KNVB dispensatie aan om in een vrouwenelftal te mogen spelen. Dat brengt Jeffrey (Tom van Kalmthout) op een bijzonder idee.
Alex Hendrickx is geen onbekende voor de makers: hij speelde al in de gelijknamige musical. Verder timmert hij aan de weg in de tv-wereld met rollen in onder meer Flikken Maastricht en Dertigers.
Talpa blaast Baantjer nieuw leven in, mét BN'ers in opvallende rol
16:28Opvallend: Astrid Holleeder herkenbaar te zien in RTL Boulevard
15:28RTL Tonight start zondag: eerste deskundige aan tafel is bekend
14:50Martine van Os: 'Kinderen schreeuwen zo hard tegenwoordig'
13:07'Dit wordt hét moment van Beste Zangers 2025'