TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eerder deze week zijn de laatste opnames van Oogappels geweest, aldus regisseur Will Koopman.
Oogappels startte in 2019 en groeide al snel uit tot een kijkcijferkanon door de meeslepende verhaallijnen, goede acteurs en herkenbare scènes. In 2023 won Oogappels de Gouden Televizier-Ring. Na zeven seizoen, een kerstfilm én een Oud&Nieuw-film valt dit jaar het doek voor de makers. Deze week vonden de laatste opnames plaats, zo vertelde regisseur Will Koopman trots aan Shownieuws. Het monteren kan nu gaan beginnen, en na de zomer is het zevende seizoen te zien bij de NPO.
Het meest trots is Koopman op de acteurs van Oogappels, en dan met name de jongvolwassenen. Zij zijn letterlijk opgegroeid in de serie, en hebben een enorme ontwikkeling doorgemaakt, aldus de regisseur. 'Het waren geweldige jaren met elkaar. Het was altijd enorm gezellig en creatief, dat maak je niet vaak mee in je leven. (...) Ik heb de jonge acteurs natuurlijk meegemaakt vanaf dat ze nog jonger waren. Ze zijn enorm gegroeid. Ik ben ontzettend trots op deze serie.' Verder benadrukt Koopman hoe blij ze is met alle mails en brieven van kijkers die laten weten hoe waardevol de serie voor hen was. 'Sommige mensen zijn echt door de serie met elkaar in gesprek gegaan.'
Er is nog geen datum bekend waarop het zevende seizoen van Oogappels start. Vermoedelijk wordt het laatste seizoen in het najaar uitgezonden op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag