TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eerder deze week zijn de laatste opnames van Oogappels geweest, aldus regisseur Will Koopman.
Oogappels startte in 2019 en groeide al snel uit tot een kijkcijferkanon door de meeslepende verhaallijnen, goede acteurs en herkenbare scènes. In 2023 won Oogappels de Gouden Televizier-Ring. Na zeven seizoen, een kerstfilm én een Oud&Nieuw-film valt dit jaar het doek voor de makers. Deze week vonden de laatste opnames plaats, zo vertelde regisseur Will Koopman trots aan Shownieuws. Het monteren kan nu gaan beginnen, en na de zomer is het zevende seizoen te zien bij de NPO.
Het meest trots is Koopman op de acteurs van Oogappels, en dan met name de jongvolwassenen. Zij zijn letterlijk opgegroeid in de serie, en hebben een enorme ontwikkeling doorgemaakt, aldus de regisseur. 'Het waren geweldige jaren met elkaar. Het was altijd enorm gezellig en creatief, dat maak je niet vaak mee in je leven. (...) Ik heb de jonge acteurs natuurlijk meegemaakt vanaf dat ze nog jonger waren. Ze zijn enorm gegroeid. Ik ben ontzettend trots op deze serie.' Verder benadrukt Koopman hoe blij ze is met alle mails en brieven van kijkers die laten weten hoe waardevol de serie voor hen was. 'Sommige mensen zijn echt door de serie met elkaar in gesprek gegaan.'
Er is nog geen datum bekend waarop het zevende seizoen van Oogappels start. Vermoedelijk wordt het laatste seizoen in het najaar uitgezonden op NPO1.
Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd
08:17De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over rol van Georgina Verbaan in Dag & Nacht
06:00Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026