TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het eerste seizoen van de misdaadserie Anoniem maakten we kennis met Sarah (Anniek Pheifer) en Jurre (Jeroen Spitzenberger) uit Rotterdam. Zij werkt als officier van justitie en hij als geschiedenisleraar. Op het eerste gezicht leek het een rustig gezin, maar niets is minder waar. Hun rustige leven werd volledig overhoopgehaald toen Jurre ingreep bij een meisje in nood en dat verzweeg voor zijn gezin. Ook Sarah was niet helemaal eerlijk.
Uiteindelijk kwam uit dat ze samen uit waren op de Cabo-broers. Dat probleem leek aan het einde van seizoen 1 opgelost: Sarah schoot Stef Cabo neer en Chris Cabo verdween in de gevangenis.
In het tweede seizoen krijgen Jurre en Sarah te maken met een strijd die gevaarlijker, persoonlijker en onvoorspelbaarder is dan ooit. Ze staan samen aan het hoofd van Anoniem, een beweging van burgers die het groeiende geweld in Nederland niet langer accepteert.
Dreiging komt van alle kanten: de vrijgelaten Chris Cabo wil wraak, de weduwe van Van Zetten opent de jacht en op hulp van politie en justitie hoeven ze niet te rekenen. De vraag is hoeveel het gezin bereid is op te offeren om elkaar en hun land te beschermen.
Naast Jeroen Spitzenberger en Anniek Pheifer zijn ook onder anderen Mies van Rooijen, Sil van der Zwan, Xiorèse Romero en Teun Luijkx te zien in de serie.
De startdatum van Anoniem was oorspronkelijk 2 januari, maar is verschoven naar de week erop. Seizoen 2 is vanaf donderdag 8 januari wekelijks om 21:30 uur op NPO 1 te zien.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans