TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De misdaadserie Anoniem zit vol jong acteertalent. Zo is er in het tweede seizoen meer aandacht voor de kinderen van misdaadbestrijders Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer).
Mies van Rooijen speelt een belangrijke rol als dochter Ella, die in deze aflevering op een risicovolle manier toenadering zoekt tot Claire van Zetten. Een helemaal nieuw gezicht in de cast is Eliyha Altena, die gestalte geeft aan Vincent, de zoon van Saars broer Robbie. De 23-jarige Altena timmert tevens aan de weg als muzikant en bereikte in 2015 zelfs de halve finale van het Junior Songfestival.
Als acteur is hij vooral bekend van zijn rol als Daan in Knokke off. Het derde en laatste seizoen van dat broeierige tienerdrama gaat in april van start bij VRT 1.
Anoniem is elke donderdag om 21:30 uur te zien op NPO1.
Het tweede seizoen van Paradise Hotel eindigt nóg heftiger dan seizoen 1
13:45Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde