TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het komt tot een climax in de keiharde strijd tussen de familie Jansen en de gebroeders Cabo. De vier gezinsleden blijken er in de slotaflevering van Anoniem niet alleen voor te staan. De hobby die vader Jurre Jansen (Jeroen Spitzenberger) al jaren met vrienden beoefent, biedt ineens uitkomst.
In de hele serie citeert Jurre bekende uitspraken van beroemde mensen. In deze tiende en laatste aflevering zit een toepasselijk citaat van de Amerikaanse schrijver Ernest Hemingway. “Jurre is een geschiedenisleraar die heel lang in z’n hoofd leeft”, legt Spitzenberger uit aan Metro. “Hij komt met al die citaten van wijsheid, politieke strategie of wat dan ook. Maar op een gegeven moment besluit hij uit dat hoofd te komen en een man van daden te worden.”
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame