TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het komt tot een climax in de keiharde strijd tussen de familie Jansen en de gebroeders Cabo. De vier gezinsleden blijken er in de slotaflevering van Anoniem niet alleen voor te staan. De hobby die vader Jurre Jansen (Jeroen Spitzenberger) al jaren met vrienden beoefent, biedt ineens uitkomst.
In de hele serie citeert Jurre bekende uitspraken van beroemde mensen. In deze tiende en laatste aflevering zit een toepasselijk citaat van de Amerikaanse schrijver Ernest Hemingway. “Jurre is een geschiedenisleraar die heel lang in z’n hoofd leeft”, legt Spitzenberger uit aan Metro. “Hij komt met al die citaten van wijsheid, politieke strategie of wat dan ook. Maar op een gegeven moment besluit hij uit dat hoofd te komen en een man van daden te worden.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story