TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het komt tot een climax in de keiharde strijd tussen de familie Jansen en de gebroeders Cabo. De vier gezinsleden blijken er in de slotaflevering van Anoniem niet alleen voor te staan. De hobby die vader Jurre Jansen (Jeroen Spitzenberger) al jaren met vrienden beoefent, biedt ineens uitkomst.
In de hele serie citeert Jurre bekende uitspraken van beroemde mensen. In deze tiende en laatste aflevering zit een toepasselijk citaat van de Amerikaanse schrijver Ernest Hemingway. “Jurre is een geschiedenisleraar die heel lang in z’n hoofd leeft”, legt Spitzenberger uit aan Metro. “Hij komt met al die citaten van wijsheid, politieke strategie of wat dan ook. Maar op een gegeven moment besluit hij uit dat hoofd te komen en een man van daden te worden.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje