TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het hele gezin van Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer) is inmiddels betrokken bij de strijd tegen de criminele broers Cabo. Jurre is in het ziekenhuis beland en Saar besluit haar vader om een gunst te vragen. Zoon Boet (Sil van der Zwan) heeft het op school aan de stok met een aantal jongens en raakt geïnspireerd door een filmpje om de pestkoppen terug te pakken.
De veertienjarige Van der Zwan is naast een getalenteerd acteur ook zanger met een eigen band. Dit jaar speelt hij de hoofdrol in zijn eerste bioscoopfilm Het Feest van Tante Rita. Mensen herkennen hem steeds vaker, vertelt Van der Zwan in het AD. "Het komt er natuurlijk een beetje bij kijken. Als iemand met mij op de foto wil, denk ik: huh, waarom met mij? Ik ben gewoon Sil."
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland