TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het hele gezin van Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer) is inmiddels betrokken bij de strijd tegen de criminele broers Cabo. Jurre is in het ziekenhuis beland en Saar besluit haar vader om een gunst te vragen. Zoon Boet (Sil van der Zwan) heeft het op school aan de stok met een aantal jongens en raakt geïnspireerd door een filmpje om de pestkoppen terug te pakken.
De veertienjarige Van der Zwan is naast een getalenteerd acteur ook zanger met een eigen band. Dit jaar speelt hij de hoofdrol in zijn eerste bioscoopfilm Het Feest van Tante Rita. Mensen herkennen hem steeds vaker, vertelt Van der Zwan in het AD. "Het komt er natuurlijk een beetje bij kijken. Als iemand met mij op de foto wil, denk ik: huh, waarom met mij? Ik ben gewoon Sil."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker