TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het hele gezin van Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer) is inmiddels betrokken bij de strijd tegen de criminele broers Cabo. Jurre is in het ziekenhuis beland en Saar besluit haar vader om een gunst te vragen. Zoon Boet (Sil van der Zwan) heeft het op school aan de stok met een aantal jongens en raakt geïnspireerd door een filmpje om de pestkoppen terug te pakken.
De veertienjarige Van der Zwan is naast een getalenteerd acteur ook zanger met een eigen band. Dit jaar speelt hij de hoofdrol in zijn eerste bioscoopfilm Het Feest van Tante Rita. Mensen herkennen hem steeds vaker, vertelt Van der Zwan in het AD. "Het komt er natuurlijk een beetje bij kijken. Als iemand met mij op de foto wil, denk ik: huh, waarom met mij? Ik ben gewoon Sil."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?