TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de vierde aflevering van Arcadia windt regulator Marco Simons (Maarten Heijmans) van Het Schild er geen doekjes meer om dat hij Cato en haar dochters afluistert. Iedereen in de familie heeft zo zijn eigen zorgen rond zijn burgerpuntenscore.
De score van Cato blijft vreemd genoeg maar dalen. Als ze het minimum heeft bereikt - en dat dreigt - zal ze de stad moeten verlaten. Worden haar scores soms gemanipuleerd en waarom? Wie is er nog te vertrouwen, zelfs binnen haar eigen familie?
Interessant is de rol van dochter Luz (Lynn Van Royen) die 'anders' is en leeft in haar eigen wereld. Ze is niet in staat om te liegen. Om die - verfrissende - reden is ze een vreemde eend in de bijt binnen Arcadia. Omwille van haar kinderen neemt moeder Cato een dapper besluit.
Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde