TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Phillippe De Schepper is de bedenker van de serie Arcadia. Hij schreef het scenario samen met Bas Adriaensen. Ze vonden hun inspiratie bij de Stasi, de geheime dienst van de voormalige DDR en het huidige Chinees sociaalkredietsysteem.
In dit voorlaatste deel vraagt verpleegster Hanna Jans (Ellie de Lange) zich af waarom juist Cas Wessels door de onderwereld wordt geholpen. Hij heeft een illegale niertransplantatie ondergaan, omdat hij door zijn lage burgerscore niet in aanmerking kwam voor een reguliere operatie. Hanna zoekt hem op op de geheime plek waar hij wordt verpleegd.
Hoewel ze een handschoen draagt met technologie die ervoor zorgt dat de overheid de chip in haar hand niet kan traceren, wordt ze toch betrapt. Ze hoopt dat zus Alex haar kan behoeden voor een forse straf.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse