TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De satirische serie Koningshuis The Musical komt uit de koker van Diederik Ebbinge. De acteur, komiek en presentator was eerder één van de drijvende krachten achter De Luizenmoeder, Kiespijn en Promenade. Van laatstgenoemde programma kondigde hij onlangs weer een nieuw seizoen aan.
Noortje Herlaar (prinses Beatrix), Sarah Janneh (koningin Maxima), Robbert van den Bergh (koning Willem-Alexander) en Daniel Cornelissen spelen de hoofdrollen in Koningshuis The Musical. Ook Henk Poort (prins Bernard), Marcel Hensema, Beppie Melissen en Diederik Ebbinge zelf maken hun opwachting in de serie, die vanaf 17 maart om 20.20 uur te zien is op NPO3.
Koningshuis The Musical wordt een zesdelige serie over een musical over het koningshuis. Ter gelegenheid van de honderdste voorstelling komt het koninklijk echtpaar naar de voorstelling. Ondertussen volgt een sterverslaggever van een showbizzprogramma alle voorbereidingen rond het bijzondere bezoek.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026