TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De satirische serie Koningshuis The Musical komt uit de koker van Diederik Ebbinge. De acteur, komiek en presentator was eerder één van de drijvende krachten achter De Luizenmoeder, Kiespijn en Promenade. Van laatstgenoemde programma kondigde hij onlangs weer een nieuw seizoen aan.
Noortje Herlaar (prinses Beatrix), Sarah Janneh (koningin Maxima), Robbert van den Bergh (koning Willem-Alexander) en Daniel Cornelissen spelen de hoofdrollen in Koningshuis The Musical. Ook Henk Poort (prins Bernard), Marcel Hensema, Beppie Melissen en Diederik Ebbinge zelf maken hun opwachting in de serie, die vanaf 17 maart om 20.20 uur te zien is op NPO3.
Koningshuis The Musical wordt een zesdelige serie over een musical over het koningshuis. Ter gelegenheid van de honderdste voorstelling komt het koninklijk echtpaar naar de voorstelling. Ondertussen volgt een sterverslaggever van een showbizzprogramma alle voorbereidingen rond het bijzondere bezoek.
Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië