TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Videoland is al te zien hoe de knipperlichtrelatie tussen Luuk (Kees Boot) en Linda (Babette van Veen) in GTST tot een abrupt einde komt als Luuk vrij plots besluit Meerdijk voorlopig te verruilen voor het leven op een zeilschip.
Vanuit RTL kwam nog geen bevestiging dat de 54-jarige Boot daadwerkelijk voor langere tijd de serie heeft verlaten. De ogenschijnlijke exit werd wel opgepikt door andere nieuwspagina's en daardoor kon Babette van Veen het niet laten te reageren. Ze deelde in haar Instastories wat van de nieuwtjes en merkte op dat haar soapcollega viraal is gegaan, ook raadde ze iedereen aan hem te volgen op social media. Ze beloofde zelfs hem aan te sporen wat vaker te posten.
Het vertrek van Kees Boot komt niet geheel uit de lucht vallen. Eind december werd al bekend dat de acteur een van de hoofdrollen gaat spelen naast oud-soapies Dorian Bindels en Soy Kroon in de musical 40-45. Omdat de productie pas in september van start gaat was nog niet duidelijk wanneer Boot zou stoppen met zijn tv-werk. Wel bevestigde RTL al aan deze site dat hij dit jaar tijdelijk uit de serie zou gaan.
Babette van Veen maakt later dit jaar ook haar opwachting in 40-45. Ze speelt de vrouw van Boots personage, maar kan waarschijnlijk later starten met de voorbereidingen omdat ze de rol deelt met Renée Fokker. Onlangs vertrok Van Veen nog voor GTST-opnames naar de Antillen, wat betekent dat ze mogelijk nog tot na de zomerstop deel uitmaakt van de soap.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'