TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Instagram blikt Babette van Veen terug op de goed ontvangen cliffhanger van de soap waarbij vrijwel de gehele cast betrokken raakte bij een mogelijk fatale kettingbotsing.
Maar vlak voor dat angstige ongeval werd de bruiloft van Henk en Laura gevierd. Tijdens dit memorabele hoogtepunt mocht Babettes personage Linda als BABS het bruidspaar in de echt verbinden. Ze hield een duizelingwekkende speech waarin ze de liefde ondermeer vergeleek met een bomexplosie. Het zorgde voor verwarring onder de aanwezigen die niet gespeeld bleek, zo onthult Van Veen op Instagram.
Samen met regisseur Jasper Kelderman had ze een tekst ingestudeerd die niet in het script stond: "Het was een totaal andere dan we hadden gerepeteerd dus hij moest er in 1 keer goed op om alle karakters op een verkeerd been te zetten. Daarom kijkt iedereen alsof Linda niet wijs is…mwaaah, tikkie gek is ze wel."
Van Veen is trots op het eindresultaat van de zomercliff die heel wat voeten in de aarde had om op te nemen: "Iedereen heeft alles gegeven, op een landweggetje tot 5.00 uur ‘s nachts, zonder morren! Zo trots op al m’n collega’s en natuurlijk Jasper Kelderman. Hoop dat jullie hebben genoten en zeg nou zelf Kees Boot en ik gaan toch enig over de kop samen? Zo synchroon ook!"
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie