TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Slaapgebrek zorgde ervoor dat een oververmoeide Wolf (Donald MacLean Jr.) in de vorige Nurses in de problemen kwam. Het is te hopen dat hij inmiddels een beetje is bijgeslapen, want hij krijgt de zorg over een pasgeboren baby. En dat is een verantwoordelijkheid die Wolf helemaal niet gewend is. Ashley (Natasha Calis) en Caro (Alexandra Ordolis) praten samen over vorige relaties.
Keon heeft het moeilijk. Hij heeft het gevoel dat Molly hem op een zijspoor probeert te zetten en weet niet goed hoe hij daarmee moet omgaan. Wanneer Naz een speciale band met een patiënt ontwikkelt, is het zaak om daar evenwicht in aan te brengen. De collega’s komen na het werk samen voor een feestje, maar uiteindelijk blijkt dat ze hun werk eigenlijk nooit kunnen loslaten.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer