TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Videoland is al te zien hoe Stefano zijn opwachting maakt in huize Sanders en een gezellig onderonsje heeft met Ludo en Nina.
De reden voor Stefano's bezoek is het aanstaande huwelijk tussen zijn nichtje Nina en Bing. Maar het is wel opvallend dat het personage al zo ver van te voren ten tonele verschijnt. Als het zou gaan om een tijdelijk rolletje of een cameo dan zijn de makers er wel erg vroeg bij. Mogelijk gaat Stefano voor langere tijd voor ophef zorgen in de soap.
Bas Muijs maakte in 1999 zijn soapdebuut als Stefano. Hij bleef tot 2005 in de serie en keerde kort terug in 2009, 2015 en 2020. Tijdens zijn laatste bezoek, voor de trouwerij van zijn zoon Lucas en Tiffy, zorgde hij voor drama door vlak na het jawoord met de bruid op de badkamer betrapt te worden.
Zijn rentree in de soapreeks is de eerste grote tv-klus van de 45-jarige Muijs nadat hij afgelopen december onverwacht getroffen werd door een zwaar hartinfarct en zes uur onder het mes moest om vier bypasses te realiseren.
De eerste GTST aflevering met Stefano Sanders is vanaf woensdag 29 juni te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start
16:05Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds