TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bastiaan Ragas is momenteel bezig een kinderserie te schrijven. Het eindresultaat moet bij de NPO te zien zijn.
De 48-jarige acteur, zanger, schrijver en alleskunner omschrijft de serie als "een soort Q&Q- en De Zevensprong-achtige whodunnit, maar dan voor kinderen. Het wordt een soort Indiana Jones, maar dan toch weer anders", zegt Ragas in een interview op NH Radio.
Nadat zijn broer Roef in 2007 overleed, zette Ragas al zijn werkzaamheden op een laag pitje. Daarvoor was hij succesvol in musicals als Aida en De drie musketiers, schreef hij een aantal boeken zoals Maar je krijgt er wel heel veel voor terug, een boek over het vaderschap. Onlangs bracht Ragas voor het eerst in twaalf jaar weer een single over uit. Eind 2020 brengt de man van Tooske een nieuw album uit.
Wanneer de kinderserie te zien is bij de NPO, is nog niet bekend. Een naam heeft de serie nog niet en ook is nog niet bekend wanneer de opnames plaatsvinden.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
