TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flying Bark Productions - de animatie-tak van het Belgische Studio 100 - heeft de eer om de animatieserie te maken. Flying Bark Productions is dus in Belgische handen, maar is gevestigd in Los Angeles en Sydney. Ze maakten onder meer de animatieserie Wickie de Viking.
Studio 100 is blij met het nieuws dat een dochterbedrijf zich gaat bezighouden met de animatieversie van Stranger Things. "Deze reeks is een nieuwe, mooie volgende stap in de verdere ontwikkeling van de internationale animatiepoot van Studio 100", is in een verklaring te lezen.
Stranger Things is een fantasieserie die zich afspeelt in de jaren tachtig. Een groep tieners strijdt tegen bovennatuurlijk leven. Er zijn inmiddels vier seizoenen. Eerder lieten de bedenkers van de hitserie al weten dat de komst van een animatieserie een 'droom' is.
Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom
13:44Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek
12:11Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'