TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
‘Beter wordt het niet.’ Samen met een vrolijke selfie plaatst David (Rein Mulder) deze tekst op zijn sociale media. Zijn plannen zijn groot: hij heeft zijn baan opgezegd, zijn spullen gepakt en is op de trein van Amsterdam naar de Duitse hoofdstad gestapt. Hij wil er een nieuw leven te beginnen met zijn vriendin Eva, die daar eerder naartoe is verhuisd voor haar werk.
Zij weet niet van zijn plannen; David wil haar verrassen. Helaas blijkt dat zij niet op hem zit te wachten. Ze maakt het uit en wijst hem de deur. Hij zet door en blijft in Duitsland.
De tiendelige serie volgt hem bij zijn nieuwe leven in Berlijn en geeft door de ogen van deze optimistische, wat naïeve hoofdpersoon tegelijkertijd ook een beeld van de wereld van jonge hippe eind-twintigers.
Beter Wordt het Niet is vanaf 19 september iedere donderdag om 22:00 uur te zien op NPO 3.
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'