TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
‘Beter wordt het niet.’ Samen met een vrolijke selfie plaatst David (Rein Mulder) deze tekst op zijn sociale media. Zijn plannen zijn groot: hij heeft zijn baan opgezegd, zijn spullen gepakt en is op de trein van Amsterdam naar de Duitse hoofdstad gestapt. Hij wil er een nieuw leven te beginnen met zijn vriendin Eva, die daar eerder naartoe is verhuisd voor haar werk.
Zij weet niet van zijn plannen; David wil haar verrassen. Helaas blijkt dat zij niet op hem zit te wachten. Ze maakt het uit en wijst hem de deur. Hij zet door en blijft in Duitsland.
De tiendelige serie volgt hem bij zijn nieuwe leven in Berlijn en geeft door de ogen van deze optimistische, wat naïeve hoofdpersoon tegelijkertijd ook een beeld van de wereld van jonge hippe eind-twintigers.
Beter Wordt het Niet is vanaf 19 september iedere donderdag om 22:00 uur te zien op NPO 3.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)