TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Zomer 1973 hangt er een broeierige sfeer in een afgelegen Zweeds dorp. Op de boerderij van bullebak Torsten heerst wreedheid. Zijn vier oudste zoons terroriseren hun broertje Johan. Ondertussen is de jonge onderwijzeres Annie onderweg naar haar liefde Dan (Christian Fandango Sundgren). Samen met haar dochtertje Mia wacht ze op hem bij het eindpunt van de bus, maar hij komt niet opdagen.
Als Annie te voet door het bos op weg gaat naar Dan, stuit ze op een gruwelijk tafereel. En ze ziet een man wegrennen. Achttien jaar later meent Annie (Pernilla August) hem te herkennen. Het begin van een zesdelige serie die een sfeervol en bedachtzaam verhaal vertelt over een gemeenschap waarin niemand de waarheid spreekt. Vanavond zijn de eerste twee delen te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien