TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
“Ze heeft altijd met zich meegedragen wat ze die midzomernacht heeft gezien”, zegt Birger (Rolf Lassgård) in 1991 tegen Mia als haar moeder Annie (Pernille August) gestorven is. De politie denkt aan een ongeluk, maar Birger gelooft dat niet. Annie vroeg zich kort voor haar dood af waar Johan was op de nacht van de moorden. En ze zag zijn oude brommer liggen, die net uit de rivier was gevist.
Het tweede deel van het rustig vertelde Blackwater levert misschien wel meer vragen op dan antwoorden. De aflevering speelt zich voornamelijk af in 1973. Toen kon Annie moeilijk haar draai vinden in de commune van haar geliefde Dan. Hij vindt dat ze zich beter moet aanpassen. Ze moet stoppen met naar het nieuws luisteren en Mia mag niet meer met haar barbiepoppen spelen.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint