TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Afgelopen november werd bekend dat het veertiende seizoen van Blue Bloods het laatste zal zijn. De serie draait om verschillende leden van één familie die bij de New Yorkse politie werken.
Lees ook: Paramount Network trapt het jaar af met het eerste seizoen van politieserie Blue Bloods
Tom Selleck is er als commissaris Frank Reagan al vanaf de eerste aflevering bij. “Het is een eer om al dertien jaar in een serie te spelen die niet alleen de mensen eert die New York beschermen, maar ook het belang van familie toont”, zo reageerde hij op het naderende afscheid.
Gelukkig hebben de Nederlandse fans nog genoeg om naar uit te kijken. Vanavond gaat het elfde seizoen van start. Hierin jaagt rechercheur Danny (Donnie Wahlberg), de oudste zoon van Frank, op een seriemoordenaar. Ondertussen loopt de spanning tussen de commissaris en de burgemeester steeds hoger op.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'