TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva Crutzen (36) is de drijvende kracht achter de absurdistische dramareeks Bodem. Ze schreef en regisseerde alle afleveringen, componeerde de muziek en speelt ook nog eens de hoofdrol als Cat, een eenzame, getroebleerde vrouw. In de Volkskrant stelt ze kijkers gerust: "Mensen die mij alleen kennen van theater of televisie zullen misschien denken: nu zien we de ware Eva. Maar mensen die dicht bij mij staan, zien juist echt een personage. Zij vinden niet dat ik heel erg lijk op Cat."
In de slotaflevering besluit Cat haar leven over een andere boeg te gooien, maar niet voordat ze oud zeer verwerkt. Fans hoeven Cat niet te missen, Crutzen onthulde in de krant dat ze al druk werkt aan een nieuw seizoen: "Dus ik weet dat ik daar de komende twee jaar mee bezig ben."
De slotaflevering van Bodem is op maandag 15 april vanaf 21:22 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten