TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het vijfde seizoen van Oogappels staat op het punt van beginnen, maar er is nog beter nieuws over de hitserie. Er komt namelijk een zesde seizoen!
Bracha van Doesburgh, één van de hoofdrolspeelster in de BNNVARA-serie als het personage Fabie, geeft in een interview met de VARAgids cryptisch toe dat er een vervolg van de reeks wordt opgenomen op korte termijn. "We willen allemaal dat het nog even doorgaat", vertelt Bracha over de gesprekken die de makers en acteurs hebben gevoerd.
De 42-jarige actrice voelt zich fijn op de set van Oogappels. "Vaak heb je met series dat het na een paar seizoenen toch sleets wordt. Maar met deze serie is dat niet het geval. Wat ook fijn is aan Oogappels is dat we met een ensemble cast zijn, met die meerdere gezinnen. Daardoor zijn de opnames overzichtelijk."
Van Doesburgh merkt dat hitserie, in het afgelopen jaar goed voor gemiddeld 1,3 miljoen kijkers, geliefd is bij de achterban. "Mensen herkennen zich erin. Oogappels ademt een soort universele menselijkheid; het gaat over het leven met al zijn mooie, maar tevens ingewikkelde dingen die iedereen wel meemaakt. Je bent niet alleen."
Het vijfde seizoen van Oogappels is vanaf woensdag 13 september om 20.30 uur te zien bij NPO1.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6