TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een dramaserie rond het ontstaan van de Carmen-krulset klinkt wat wonderlijk, maar de uitvinding zelf speelt in Carmen Curlers een bijrol. De serie gaat echt over het leven op het Deense platteland van de jaren 60. Daar is flink wat over te vertellen.
De makers behandelen bijvoorbeeld de ongelijkheid tussen man en vrouw. Zo was eerder te zien hoe Axel (Morten Hee Andersen) moeiteloos een lening kreeg om zijn krulsetproject te financieren. Birthe (Maria Rossing) lukte het daarentegen niet om een lening te krijgen bij de bank, zelfs niet met haar boerderij als onderpand.
Zonder man in beeld wilde de bankemployee hier niet aan beginnen. Birthe neemt er dus een baan bij, bij Axel. Samen proberen ze een rijke Zweed te overtuigen te investeren in hun project.
De serie Carmen Curlers is iedere vrijdag vanaf 22:52 uur te zien bij VPRO op NPO2.
Dit weten we al over het tweede seizoen van Op de Spoed
13:22Daan Schuurmans bemachtigt rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
13:15Video: De Bondgenoten-Robert is woest: ‘Nu ga ik echt terror worden’
11:46Michella Kox speelt Barabbas in The Passion
10:37Married at First Sight: is er een match tussen Giovanni en Hinke?