TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een dramaserie rond het ontstaan van de Carmen-krulset klinkt wat wonderlijk, maar de uitvinding zelf speelt in Carmen Curlers een bijrol. De serie gaat echt over het leven op het Deense platteland van de jaren 60. Daar is flink wat over te vertellen.
De makers behandelen bijvoorbeeld de ongelijkheid tussen man en vrouw. Zo was eerder te zien hoe Axel (Morten Hee Andersen) moeiteloos een lening kreeg om zijn krulsetproject te financieren. Birthe (Maria Rossing) lukte het daarentegen niet om een lening te krijgen bij de bank, zelfs niet met haar boerderij als onderpand.
Zonder man in beeld wilde de bankemployee hier niet aan beginnen. Birthe neemt er dus een baan bij, bij Axel. Samen proberen ze een rijke Zweed te overtuigen te investeren in hun project.
De serie Carmen Curlers is iedere vrijdag vanaf 22:52 uur te zien bij VPRO op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas