TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met een enorme knal komt Crime Scene Investigation ten einde. Een zelfmoordterrorist blaast zich op in een casino. En al snel volgen meer explosies. De zaak is zo omvangrijk dat het team versterking krijgt van twee oude bekenden: Grissom (William Petersen) en Willows (Marge Helgenberger) bieden hun diensten aan bij hun oud-collega’s. Een sm-kelder en een obscure Zuid-Amerikaanse plant vormen belangrijke aanwijzingen in de speurtocht naar de dader.
Vijftien seizoenen en 335 afleveringen lang onderzochten de forensisch wetenschappers van CSI dadersporen, en dat is nog zonder de spin-offs van de serie in New York en Miami. Er kwamen tussen 2000 en 2015 veel personages voorbij, alleen Nick Stokes (George Eads) was in alle afleveringen te zien. (HH)
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is