TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In CSI: Vegas stuit een duiker op een vat met daarin het stoffelijke overschot van een jong meisje. Om haar identiteit te achterhalen, delen de forensisch experts een reconstructie van haar gezicht met het publiek. De moeder van het slachtoffer herkent haar en meldt zich bij het forensisch instituut.
Het meisje blijkt meer dan veertig jaar geleden te zijn vermoord, maar de dader is door laks politiewerk nooit gepakt. Aan Max (Paula Newsome) en haar collega’s de taak om de moordenaar alsnog achter tralies te krijgen.
Ook maakt Eric Szamanda deze aflevering zijn debuut in CSI: Vegas. Hij speelt opnieuw de rol van Greg Sanders. Deze eigenzinnige speurder schitterde in alle vijftien seizoenen van de allereerste CSI: Crime Scene Investigation.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws