TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 1994 gaat Frans (Gijs Naber) voor een missie naar voormalig Joegoslavië, waar hij als waarnemer namens de Verenigde Naties de situatie scherp in de gaten moet houden. Tijdens zijn werk nemen Servische soldaten hem en een Franse kameraad in gijzeling. Zij dwingen Frans iets te doen wat hem voor het leven zal tekenen.
Ook Suus (Maria Kraakman) vertrekt in deze aflevering van De Droom van de Jeugd naar het buitenland. In Syrië gaat ze op zoek naar haar vriendin Miriam (Sally Jabour), de vluchteling die ze in 1985 in Nederland ontmoette. Tot Suus’ verdriet werd Miriam uitgezet naar Syrië. Ze hebben al die tijd contact gehouden, maar nu kan Suus haar niet meer bereiken. Uiteindelijk lukt het haar om haar vriendin op te speuren. Miriam lijkt zelfs gelukkig.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij