TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 1994 gaat Frans (Gijs Naber) voor een missie naar voormalig Joegoslavië, waar hij als waarnemer namens de Verenigde Naties de situatie scherp in de gaten moet houden. Tijdens zijn werk nemen Servische soldaten hem en een Franse kameraad in gijzeling. Zij dwingen Frans iets te doen wat hem voor het leven zal tekenen.
Ook Suus (Maria Kraakman) vertrekt in deze aflevering van De Droom van de Jeugd naar het buitenland. In Syrië gaat ze op zoek naar haar vriendin Miriam (Sally Jabour), de vluchteling die ze in 1985 in Nederland ontmoette. Tot Suus’ verdriet werd Miriam uitgezet naar Syrië. Ze hebben al die tijd contact gehouden, maar nu kan Suus haar niet meer bereiken. Uiteindelijk lukt het haar om haar vriendin op te speuren. Miriam lijkt zelfs gelukkig.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar