TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 1994 gaat Frans (Gijs Naber) voor een missie naar voormalig Joegoslavië, waar hij als waarnemer namens de Verenigde Naties de situatie scherp in de gaten moet houden. Tijdens zijn werk nemen Servische soldaten hem en een Franse kameraad in gijzeling. Zij dwingen Frans iets te doen wat hem voor het leven zal tekenen.
Ook Suus (Maria Kraakman) vertrekt in deze aflevering van De Droom van de Jeugd naar het buitenland. In Syrië gaat ze op zoek naar haar vriendin Miriam (Sally Jabour), de vluchteling die ze in 1985 in Nederland ontmoette. Tot Suus’ verdriet werd Miriam uitgezet naar Syrië. Ze hebben al die tijd contact gehouden, maar nu kan Suus haar niet meer bereiken. Uiteindelijk lukt het haar om haar vriendin op te speuren. Miriam lijkt zelfs gelukkig.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?