TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 1994 gaat Frans (Gijs Naber) voor een missie naar voormalig Joegoslavië, waar hij als waarnemer namens de Verenigde Naties de situatie scherp in de gaten moet houden. Tijdens zijn werk nemen Servische soldaten hem en een Franse kameraad in gijzeling. Zij dwingen Frans iets te doen wat hem voor het leven zal tekenen.
Ook Suus (Maria Kraakman) vertrekt in deze aflevering van De Droom van de Jeugd naar het buitenland. In Syrië gaat ze op zoek naar haar vriendin Miriam (Sally Jabour), de vluchteling die ze in 1985 in Nederland ontmoette. Tot Suus’ verdriet werd Miriam uitgezet naar Syrië. Ze hebben al die tijd contact gehouden, maar nu kan Suus haar niet meer bereiken. Uiteindelijk lukt het haar om haar vriendin op te speuren. Miriam lijkt zelfs gelukkig.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'