TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 1994 gaat Frans (Gijs Naber) voor een missie naar voormalig Joegoslavië, waar hij als waarnemer namens de Verenigde Naties de situatie scherp in de gaten moet houden. Tijdens zijn werk nemen Servische soldaten hem en een Franse kameraad in gijzeling. Zij dwingen Frans iets te doen wat hem voor het leven zal tekenen.
Ook Suus (Maria Kraakman) vertrekt in deze aflevering van De Droom van de Jeugd naar het buitenland. In Syrië gaat ze op zoek naar haar vriendin Miriam (Sally Jabour), de vluchteling die ze in 1985 in Nederland ontmoette. Tot Suus’ verdriet werd Miriam uitgezet naar Syrië. Ze hebben al die tijd contact gehouden, maar nu kan Suus haar niet meer bereiken. Uiteindelijk lukt het haar om haar vriendin op te speuren. Miriam lijkt zelfs gelukkig.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'