TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 2005 in De Droom van de Jeugd. Op het einde van zijn leven heeft Kick (Mark Rietman) een bijzonder gesprek met zijn kleindochter Charlie (Alidtcha Binazon). Hij zegt de woorden die Charlie al haar hele leven wil horen: ‘Het is goed dat jij er bent.’ Charlie voelt zich daardoor eindelijk gewenst.
Dat gevoel heeft ze niet eerder gehad, omdat haar moeder Carla (Tamar van den Dop) er nooit echt voor haar kon zijn. Carla’s eerste dochter verongelukte toen ze zwanger was van Charlie en daardoor kon ze de komst van Charlie maar moeilijk verwerken.
Wanneer Carla tijdens een speech op Charlies eindexamenfeest haar dochters door elkaar haalt en een enthousiast verhaal afsteekt over haar eerste kind, wordt Charlie weer met haar neus op de feiten gedrukt.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6