TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 2005 in De Droom van de Jeugd. Op het einde van zijn leven heeft Kick (Mark Rietman) een bijzonder gesprek met zijn kleindochter Charlie (Alidtcha Binazon). Hij zegt de woorden die Charlie al haar hele leven wil horen: ‘Het is goed dat jij er bent.’ Charlie voelt zich daardoor eindelijk gewenst.
Dat gevoel heeft ze niet eerder gehad, omdat haar moeder Carla (Tamar van den Dop) er nooit echt voor haar kon zijn. Carla’s eerste dochter verongelukte toen ze zwanger was van Charlie en daardoor kon ze de komst van Charlie maar moeilijk verwerken.
Wanneer Carla tijdens een speech op Charlies eindexamenfeest haar dochters door elkaar haalt en een enthousiast verhaal afsteekt over haar eerste kind, wordt Charlie weer met haar neus op de feiten gedrukt.
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino