TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 2005 in De Droom van de Jeugd. Op het einde van zijn leven heeft Kick (Mark Rietman) een bijzonder gesprek met zijn kleindochter Charlie (Alidtcha Binazon). Hij zegt de woorden die Charlie al haar hele leven wil horen: ‘Het is goed dat jij er bent.’ Charlie voelt zich daardoor eindelijk gewenst.
Dat gevoel heeft ze niet eerder gehad, omdat haar moeder Carla (Tamar van den Dop) er nooit echt voor haar kon zijn. Carla’s eerste dochter verongelukte toen ze zwanger was van Charlie en daardoor kon ze de komst van Charlie maar moeilijk verwerken.
Wanneer Carla tijdens een speech op Charlies eindexamenfeest haar dochters door elkaar haalt en een enthousiast verhaal afsteekt over haar eerste kind, wordt Charlie weer met haar neus op de feiten gedrukt.
Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy