TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 2005 in De Droom van de Jeugd. Op het einde van zijn leven heeft Kick (Mark Rietman) een bijzonder gesprek met zijn kleindochter Charlie (Alidtcha Binazon). Hij zegt de woorden die Charlie al haar hele leven wil horen: ‘Het is goed dat jij er bent.’ Charlie voelt zich daardoor eindelijk gewenst.
Dat gevoel heeft ze niet eerder gehad, omdat haar moeder Carla (Tamar van den Dop) er nooit echt voor haar kon zijn. Carla’s eerste dochter verongelukte toen ze zwanger was van Charlie en daardoor kon ze de komst van Charlie maar moeilijk verwerken.
Wanneer Carla tijdens een speech op Charlies eindexamenfeest haar dochters door elkaar haalt en een enthousiast verhaal afsteekt over haar eerste kind, wordt Charlie weer met haar neus op de feiten gedrukt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen