TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 2005 in De Droom van de Jeugd. Op het einde van zijn leven heeft Kick (Mark Rietman) een bijzonder gesprek met zijn kleindochter Charlie (Alidtcha Binazon). Hij zegt de woorden die Charlie al haar hele leven wil horen: ‘Het is goed dat jij er bent.’ Charlie voelt zich daardoor eindelijk gewenst.
Dat gevoel heeft ze niet eerder gehad, omdat haar moeder Carla (Tamar van den Dop) er nooit echt voor haar kon zijn. Carla’s eerste dochter verongelukte toen ze zwanger was van Charlie en daardoor kon ze de komst van Charlie maar moeilijk verwerken.
Wanneer Carla tijdens een speech op Charlies eindexamenfeest haar dochters door elkaar haalt en een enthousiast verhaal afsteekt over haar eerste kind, wordt Charlie weer met haar neus op de feiten gedrukt.
RTL trekt officieel stekker uit RTL Tonight, maar: 'Zender geeft kijkers de schuld'
11:02Johnny de Mol blikt vooruit op musical over moeder Willeke Alberti: 'Wie moet mij spelen?'
10:54De TV van gisteren: Only Joling valt buiten kijkcijfer top drie
10:13Gerard Joling (65) overweegt te stoppen met zingen: 'Het is al zielig'
09:56Winter vol liefde ster-Hans doet ontboezeming: 'Ben helemaal geen chef-kok'