TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De De Droom van de Jeugd is aanbeland in 1985. Een groot deel van de jonge cast heeft plaatsgemaakt voor wat oudere acteurs. Zo wordt de hoofdrol van Carla vanaf nu gespeeld door Tamar van den Dop.
Het gaat Carla inmiddels voor de wind: ze zet zich met haar eigen advocatencollectief in voor de rechten van de vrouw, terwijl Alex (Gustav Borreman) grotendeels de zorg voor hun dochtertje op zich neemt. Onderweg naar een vakantie in Drenthe vertelt Carla hem een heuglijk nieuwtje. Maar dan maakt een auto-ongeluk in één klap een einde aan hun geluk.
Peter Paul Muller, bekend van Gooische Vrouwen en All stars, speelt nu de rol van Max. Wanneer Max fotograaf Hans (Roelof Fernhout) tegenkomt in de bioscoop, komen zijn oude gevoelens voor hem weer boven.
Partnerbijdrage
Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind
13:23Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'