TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl Karlijn (Tjitske Reidinga) moeite heeft met de medische molen waarin ze is terechtgekomen, hebben haar vrienden zorgen van een heel andere aard. Zo is Jelle (Freek Bartels) in De K van Karlijn naarstig op zoek naar een man die een diepe indruk op hem heeft gemaakt en is Ellen volop bezig met haar kinderwens. Ondertussen krijgt Karlijn aan de lopende band ongevraagd advies van haar betuttelende overbuurvrouw (Rifka Lodeizen), het laatste waar ze op zit te wachten.
De opnames voor de serie zijn deels gemaakt in het Alexander Monro Ziekenhuis in Bilthoven, het eerste ziekenhuis in Nederland dat zich uitsluitend richt op borstkanker en andere borstaandoeningen. Het AMZ bestaat sinds 2013 en heeft sinds vorig jaar ook een locatie in Weert.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'