TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl Karlijn (Tjitske Reidinga) moeite heeft met de medische molen waarin ze is terechtgekomen, hebben haar vrienden zorgen van een heel andere aard. Zo is Jelle (Freek Bartels) in De K van Karlijn naarstig op zoek naar een man die een diepe indruk op hem heeft gemaakt en is Ellen volop bezig met haar kinderwens. Ondertussen krijgt Karlijn aan de lopende band ongevraagd advies van haar betuttelende overbuurvrouw (Rifka Lodeizen), het laatste waar ze op zit te wachten.
De opnames voor de serie zijn deels gemaakt in het Alexander Monro Ziekenhuis in Bilthoven, het eerste ziekenhuis in Nederland dat zich uitsluitend richt op borstkanker en andere borstaandoeningen. Het AMZ bestaat sinds 2013 en heeft sinds vorig jaar ook een locatie in Weert.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers