TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Spreekt zwarte humor gecombineerd met geheimen, drama en liefde jou wel aan? Dan is de nieuwe serie Dreamland zeker één om op je lijstje te zetten. En goed nieuws: hij is vanaf vandaag te zien op SkyShowtime.
Een heerlijke serie met Lily Allen in de hoofdrol als het zwarte schaap van de familie.
Dreamland is een komisch drama over de vrouwelijke relaties tussen meerdere generaties en hun (enigszins verstoorde) familiedynamiek en speelt zich af in de bekende Britse badplaats Margate.
Oudste zus Trish (Freema Agyeman) is voor de derde keer zwanger van haar partner Spence (Kiell Smith-Bynoe). En deze keer heeft ze besloten: het wordt een meisje. Haar twee zussen Clare (Gabby Best) en Leila (Aimee-Ffion Edwards) staan samen met hun moeder (Frances Barber) en hun Margate-legende oma (Sheila Reid) om haar heen en "manifesteren" een klein meisje op Trish's 'mani-festival'.
Het zwarte schaap van de familie zus Mel (Lily Allen) besluit, nadat ze een lange tijd in Parijs heeft gewerkt, terug te keren naar haar ouderlijk huis. Alleen is haar relatie met haar familie door de jaren heen flink gespannen geraakt en zorgt haar terugkeer voor een hoop chaos.
Dreamland is vanaf 21 november exclusief te zien op SkyShowtime
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'