TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gynaecoloog Agnes (Jacqueline Blom) heeft het moeilijk met haar collega Lieke (Stephanie van Eer) die tijdens de halfjaarlijkse controle van de afdeling haar ongezouten mening geeft. Als Selina (Naomi Velissariou) dan ook nog eens complicaties ontdekt bij al haar patiënten ontstaat er nog meer onrust op De Poli.
Actrice Blom speelde vele rollen in het theater en op tv, zoals grootmoeder Ella in Oogappels. Ze zegt dat acteren niet de eigen identiteit moet bepalen. “Lang geleden kwam ik er al achter dat je daarvoor moet waken, anders word je heel ongelukkig. Na een afwijzing voel je je snel een mislukkeling. Zeker voor een oudere actrice zijn er minder leuke rollen. Daarom ben ik andere dingen ernaast gaan doen als podcasts maken, schrijven en lesgeven.”
De Poli is iedere zondag vanaf 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO3. Iets gemist? Kijk de serie terug- of vooruit via NPO Plus en NLZiet.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer