TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gynaecoloog Agnes (Jacqueline Blom) heeft het moeilijk met haar collega Lieke (Stephanie van Eer) die tijdens de halfjaarlijkse controle van de afdeling haar ongezouten mening geeft. Als Selina (Naomi Velissariou) dan ook nog eens complicaties ontdekt bij al haar patiënten ontstaat er nog meer onrust op De Poli.
Actrice Blom speelde vele rollen in het theater en op tv, zoals grootmoeder Ella in Oogappels. Ze zegt dat acteren niet de eigen identiteit moet bepalen. “Lang geleden kwam ik er al achter dat je daarvoor moet waken, anders word je heel ongelukkig. Na een afwijzing voel je je snel een mislukkeling. Zeker voor een oudere actrice zijn er minder leuke rollen. Daarom ben ik andere dingen ernaast gaan doen als podcasts maken, schrijven en lesgeven.”
De Poli is iedere zondag vanaf 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO3. Iets gemist? Kijk de serie terug- of vooruit via NPO Plus en NLZiet.
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem