TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dokter Harold Bens (Porgy Franssen) wint een prijs voor zijn werk: de Gouden Scalpel. Dat moet ook op De Poli gevierd worden met een borrel. Dana (Maaike Martens) voelt zich onzeker tijdens deze bijeenkomst en laat dat merken aan haar collega’s.
Martens vertelde aan Ouders van nu dat ze op 42-jarige leeftijd nog een derde kind wilde. Maar haar bezoek aan een vruchtbaarheidskliniek was een desillusie. “Het kwam erop neer dat ze nog wel een poging wilden wagen, maar in feite was ik bij voorbaat al uitgespeeld door mijn leeftijd.
Van dat gevoel werd ik recalcitrant. Ik besloot me vast te bijten in de materie en me zo goed mogelijk te laten informeren.” Bij een fertiliteitsspecialist in Leuven werd ze wel gehoord. Maar toen bleek ze tóch al zwanger te zijn.
De Poli is iedere zondag vanaf 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten