TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dokter Harold Bens (Porgy Franssen) wint een prijs voor zijn werk: de Gouden Scalpel. Dat moet ook op De Poli gevierd worden met een borrel. Dana (Maaike Martens) voelt zich onzeker tijdens deze bijeenkomst en laat dat merken aan haar collega’s.
Martens vertelde aan Ouders van nu dat ze op 42-jarige leeftijd nog een derde kind wilde. Maar haar bezoek aan een vruchtbaarheidskliniek was een desillusie. “Het kwam erop neer dat ze nog wel een poging wilden wagen, maar in feite was ik bij voorbaat al uitgespeeld door mijn leeftijd.
Van dat gevoel werd ik recalcitrant. Ik besloot me vast te bijten in de materie en me zo goed mogelijk te laten informeren.” Bij een fertiliteitsspecialist in Leuven werd ze wel gehoord. Maar toen bleek ze tóch al zwanger te zijn.
De Poli is iedere zondag vanaf 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Einde Sint & De Leeuw? NPO 'moet programma schrappen'
09:53Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'
09:31De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv