TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In dit derde deel van de AVROTROS-reeks De Stamhouder groeit de buik van zwangere Ellen, de bruiloft komt dichterbij. De voorwaarde die Ellen aan het huwelijk stelde, was dat haar verloofde in zijn familiegeschiedenis zou duiken om er korte metten mee te maken.
Alexander (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) vertrekt naar Duitsland en bezoekt zijn moeder, de Russische Wera (gespeeld door de Zweedse Lisa Karlström). Alexander is haar eerstgeborene, de stamhouder. Ze vertelt hem hoe zij door haar schoonvader steeds gemanipuleerd is en hoe Alexander bij haar is weggehaald.
Alexander is ontgoocheld en keert zich van haar af. Het wordt Alexander duidelijk waarom hij zich in zijn jeugd vaak eenzaam en een buitenbeentje voelde. Ondertussen is zijn vader in Duitsland met oude vrienden zijn SS-verleden aan het ophalen.
Partnerbijdrage
Relatie van acteur Vincent Visser over en uit
10:42Jan Versteegh over veranderingen in De Bondgenoten: 'Er komt een spannende zomer aan'
10:17Video: Maxime Meiland over opnames nieuw programma: 'Het was veertig graden'
09:56Ellemieke Vermolen maakt tv-comeback
09:54Voorlopig geen opvolger voor tv-columns van Angela de Jong