TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In De Toeslagenaffaire staat het gezin van Kysia, Rayan en hun twee kinderen model voor alle slachtoffers die de Belastingdienst maakte in het schandaal. Daarnaast volgt de serie de medewerkers van de Belastingdienst en de advocaten van de getroffen gezinnen.
Dit keer wordt de situatie voor Kysia (Genelva Mourik-Lo-Kioeng-Shioe) en Rayan (Iliass Ojja) nog nijpender. De Belastingdienst legt beslag op het loon van Rayan, waardoor het gezin is aangewezen op de voedselbank en in angst leeft voor deurwaarders.
Als fraudejager Dennis (Chiem Vreeken) dat ziet, vraagt hij zich af of dit wel de bedoeling is. Omdat hij bij zijn bazen van de Belastingdienst geen gehoor vindt, besluit hij zelf in actie te komen. Advocaat Vera (Alejandra Theus) boekt een succes, maar Kysia en Rayan zitten dan al in een diepe crisis.
De tweede aflevering van De Toeslagenaffaire is op donderdag 28 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1 of kijk vooruit op NPO Start.
Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'
15:03Maarten & Philip op het Spoor is de reünie waar we allemaal op hoopten