TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In De Toeslagenaffaire staat het gezin van Kysia, Rayan en hun twee kinderen model voor alle slachtoffers die de Belastingdienst maakte in het schandaal. Daarnaast volgt de serie de medewerkers van de Belastingdienst en de advocaten van de getroffen gezinnen.
Dit keer wordt de situatie voor Kysia (Genelva Mourik-Lo-Kioeng-Shioe) en Rayan (Iliass Ojja) nog nijpender. De Belastingdienst legt beslag op het loon van Rayan, waardoor het gezin is aangewezen op de voedselbank en in angst leeft voor deurwaarders.
Als fraudejager Dennis (Chiem Vreeken) dat ziet, vraagt hij zich af of dit wel de bedoeling is. Omdat hij bij zijn bazen van de Belastingdienst geen gehoor vindt, besluit hij zelf in actie te komen. Advocaat Vera (Alejandra Theus) boekt een succes, maar Kysia en Rayan zitten dan al in een diepe crisis.
De tweede aflevering van De Toeslagenaffaire is op donderdag 28 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1 of kijk vooruit op NPO Start.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster