TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In De Toeslagenaffaire staat het gezin van Kysia, Rayan en hun twee kinderen model voor alle slachtoffers die de Belastingdienst maakte in het schandaal. Daarnaast volgt de serie de medewerkers van de Belastingdienst en de advocaten van de getroffen gezinnen.
Dit keer wordt de situatie voor Kysia (Genelva Mourik-Lo-Kioeng-Shioe) en Rayan (Iliass Ojja) nog nijpender. De Belastingdienst legt beslag op het loon van Rayan, waardoor het gezin is aangewezen op de voedselbank en in angst leeft voor deurwaarders.
Als fraudejager Dennis (Chiem Vreeken) dat ziet, vraagt hij zich af of dit wel de bedoeling is. Omdat hij bij zijn bazen van de Belastingdienst geen gehoor vindt, besluit hij zelf in actie te komen. Advocaat Vera (Alejandra Theus) boekt een succes, maar Kysia en Rayan zitten dan al in een diepe crisis.
De tweede aflevering van De Toeslagenaffaire is op donderdag 28 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1 of kijk vooruit op NPO Start.
Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant
16:06Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'