TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is tijd voor de eerste aflevering van deze dramaserie, gebaseerd op de ramp die 25 jaar geleden plaatsvond in de volkswijk Roombeek in Enschede. Daarbij vatte de opslagruimte van een vuurwerkbedrijf vlam en vond er een grote explosie plaats; er vielen 23 doden en 950 gewonden en er werden 200 woningen verwoest.
De Vuurwerkramp neemt de kijkers mee naar die zonnige zaterdag in mei 2000; een dag die zo mooi begon maar die eindigde in een tragedie. De reeks laat zien hoe het leven van verschillende mensen in een oogwenk volledig werd vernietigd.
Zo worstelt een jonge agente met enorme schuldgevoelens en merkt de burgemeester dat hij de grip op de situatie aan het verliezen is. De hoofdrollen worden vertolkt door Thomas Acda, Joes Brauers, Peter Blok en Mikky Dijkstra.
De Vuurwerkramp is vanaf 2 mei 2025 iedere vrijdag om 20:40 uur te zien op NPO 1 of kijk de serie vanaf die datum in zijn geheel op NPO Start.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen