TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is tijd voor de eerste aflevering van deze dramaserie, gebaseerd op de ramp die 25 jaar geleden plaatsvond in de volkswijk Roombeek in Enschede. Daarbij vatte de opslagruimte van een vuurwerkbedrijf vlam en vond er een grote explosie plaats; er vielen 23 doden en 950 gewonden en er werden 200 woningen verwoest.
De Vuurwerkramp neemt de kijkers mee naar die zonnige zaterdag in mei 2000; een dag die zo mooi begon maar die eindigde in een tragedie. De reeks laat zien hoe het leven van verschillende mensen in een oogwenk volledig werd vernietigd.
Zo worstelt een jonge agente met enorme schuldgevoelens en merkt de burgemeester dat hij de grip op de situatie aan het verliezen is. De hoofdrollen worden vertolkt door Thomas Acda, Joes Brauers, Peter Blok en Mikky Dijkstra.
De Vuurwerkramp is vanaf 2 mei 2025 iedere vrijdag om 20:40 uur te zien op NPO 1 of kijk de serie vanaf die datum in zijn geheel op NPO Start.
Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
09:03Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
