TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is tijd voor de eerste aflevering van deze dramaserie, gebaseerd op de ramp die 25 jaar geleden plaatsvond in de volkswijk Roombeek in Enschede. Daarbij vatte de opslagruimte van een vuurwerkbedrijf vlam en vond er een grote explosie plaats; er vielen 23 doden en 950 gewonden en er werden 200 woningen verwoest.
De Vuurwerkramp neemt de kijkers mee naar die zonnige zaterdag in mei 2000; een dag die zo mooi begon maar die eindigde in een tragedie. De reeks laat zien hoe het leven van verschillende mensen in een oogwenk volledig werd vernietigd.
Zo worstelt een jonge agente met enorme schuldgevoelens en merkt de burgemeester dat hij de grip op de situatie aan het verliezen is. De hoofdrollen worden vertolkt door Thomas Acda, Joes Brauers, Peter Blok en Mikky Dijkstra.
De Vuurwerkramp is vanaf 2 mei 2025 iedere vrijdag om 20:40 uur te zien op NPO 1 of kijk de serie vanaf die datum in zijn geheel op NPO Start.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!