TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is tijd voor de eerste aflevering van deze dramaserie, gebaseerd op de ramp die 25 jaar geleden plaatsvond in de volkswijk Roombeek in Enschede. Daarbij vatte de opslagruimte van een vuurwerkbedrijf vlam en vond er een grote explosie plaats; er vielen 23 doden en 950 gewonden en er werden 200 woningen verwoest.
De Vuurwerkramp neemt de kijkers mee naar die zonnige zaterdag in mei 2000; een dag die zo mooi begon maar die eindigde in een tragedie. De reeks laat zien hoe het leven van verschillende mensen in een oogwenk volledig werd vernietigd.
Zo worstelt een jonge agente met enorme schuldgevoelens en merkt de burgemeester dat hij de grip op de situatie aan het verliezen is. De hoofdrollen worden vertolkt door Thomas Acda, Joes Brauers, Peter Blok en Mikky Dijkstra.
De Vuurwerkramp is vanaf 2 mei 2025 iedere vrijdag om 20:40 uur te zien op NPO 1 of kijk de serie vanaf die datum in zijn geheel op NPO Start.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders