TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Actrice Claire Bender (bekend van De Joodse Raad) werd vorig jaar zelf een dertiger. "Ik was als kijker ook helemaal verknocht aan de vorige seizoenen. Juist die herkenbaarheid maakt het zo leuk."
Nu speelt ze Ada in Dertigers. Na jarenlang samenwonen in Amsterdam in een giftige relatie gooit ze haar hele leven om. Een andere stad, een ander leven. In Utrecht huurt ze een kamer bij Ruben (Sebastián Mrkvicka) die ze nog kent van de middelbare school. Ada is blij dat het onder één dak wonen met Ruben zo gezellig is.
In deze aflevering gaat de hele vriendengroep op weg naar de Mont Ventoux. De spanning van het rijden van de tocht is onderweg al voelbaar. Ruben probeert Laura die hem steeds opzoekt om de relatie weer goed te maken, uit de weg te gaan.
Deze aflevering van Dertigers is op donderdag 25 juli 2024 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit