TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een van de stabielste relaties in de serie Dertigers is die tussen Sam (Sabri Saddik) en zijn grootmoeder, gespeeld door Doris Baaten. Niets leek hun band te kunnen verstoren, maar het nieuws dat oma lijdt aan de ziekte van Parkinson zorgt voor veel opschudding. Sam heeft moeite de diagnose een plekje te geven en met hoop naar de toekomst te blijven kijken.
Ondertussen vrezen ook Jonas en Laura voor een onzekere toekomst. Nu het definitief niet lukt om hun kinderwens op eigen kracht te vervullen, roepen ze medische hulp in. Het stel ondergaat een vruchtbaarheidsonderzoek in het ziekenhuis dat uitsluitsel moet geven.
Ondertussen confronteert Suus (Stefanie van Leersum) haar partner Reza als ze ontdekt wat er tussen hem en Ada gaande is.
Deze aflevering van Dertigers zie je op maandag 11 augustus 2025 om 20:00 uur op NPO 3.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland