TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van Seters (29) deed deze uitspraken in een voorstelronde op het Instagramkanaal van de soap waarin hij vragen van kijkers beantwoordde.
Vaste prik tijdens deze doorgaans kritiekloze Q&A is een vraag over zijn karakter. Daar had Van Seters een verrassend antwoord op: "Ik heb een beetje een haat-liefdeverhouding met Zoran, merk ik. Ik vind het én heel leuk om te spelen, maar ik denk soms ook weleens come on man! Effe wat meer pit erin."
Tot nu toe is Zoran inderdaad vooral het begripvolle, tikje verlegen vriendje van Demi dat heel bezorgd is over haar groeiende afhankelijkheid van peppillen en slaapmedicatie. Maar hij gebruikt die middeltjes zelf ook om scherp te blijven tijdens de vaak lange dagen die ze in het ziekenhuis maken.
Van Seters hoeft mogelijk niet al te lang te wachten op dat extra beetje pit in zijn personage. Hij sluit de video af met de veelzeggende belofte dat Zoran misschien wel meerdere gezichten heeft.
B&B Vol Liefde-Joy en Dani zetten hele grote stap
12:08Edson da Graça wordt niet warm of koud van kritiek op The Voice: 'Ik leef mijn droom'
11:31Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026